Vročinski dodatek

In kakšen dodatek dobiš, ko delaš na terenu in je temperatura na soncu krepko! preko 30 in dobesedno teče iz tebe? lp, vanjatajnsek
Nekoč mi je en šofer lpp-ja razlagal, da ko je nad 30°C, dobijo vročinski dodatek. Ne vem pa kako je zdaj, ko so avtobusi klimatizirani :)) pi.kica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.