Resnica o prašičji gripi

Hei Vanja da ne bo pomote: samo povedala sem svoje osebno mnenje, do česar ima vsak človek pravico kajne :) Seveda sem pa govorila o boleznih, ki jih pridobiš z okužbo in ne o genetsko pogojenih. KaTeK_x3

KaTeK_x3 je napisal/a:
Hei Vanja da ne bo pomote: samo povedala sem svoje osebno mnenje, do česar ima vsak človek pravico kajne :)Seveda sem pa govorila o boleznih, ki jih pridobiš z okužbo in ne o genetsko pogojenih.KaTeK_x3

 

Jaz tudi.

Vanja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.