Rimljanka, hvala za foto strip! Fantastično si prikazala tole umetnost - zdaj mi je tudi jasno, kako se splete taka kitka po vsej glavi vnukinji
. Kako mi je uspela kita iz anke, ti pa drugam prilepim, tukaj ne znam
.
Radegunda
Rimljanka, hvala za foto strip! Fantastično si prikazala tole umetnost - zdaj mi je tudi jasno, kako se splete taka kitka po vsej glavi vnukinji
. Kako mi je uspela kita iz anke, ti pa drugam prilepim, tukaj ne znam
.
Hvala, Radegunda, mi je v veselje, da komu pomagam. ![]()
![]()
![]()
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.