ali mogoče pozna kdo delo finančnega inštruktorja, ali pa je to celo sam, prijateljica je brez zaposlitve pa jo zanima to delo ali je to delo ali samo na..g, baje so full dobri zaslužki, jaz pa sem malo v dvomih?
anitram1
ali mogoče pozna kdo delo finančnega inštruktorja, ali pa je to celo sam, prijateljica je brez zaposlitve pa jo zanima to delo ali je to delo ali samo na..g, baje so full dobri zaslužki, jaz pa sem malo v dvomih?
anitram1
Tega vprašanja pa čisto zares ne razumem![]()
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.