Hvala za lep sprejem! Seveda tudi kuham, kuham in samo kuham - za naše delavce, zato sem prav vesela vašega sprejema na kulinariki. Res sem velikokrat pokukala na hitro za kakšen recept, nisem pa sploh vedela za članstvo, ker pač nisem imela toliko časa. Sedaj pa je hvala bogu več dežja in s tem malo počitka zame in sem brskala po tejle moji najljubši kulinariki. Ko bom imela več časa, bom še sama povedala kakšno svojo kuharsko in pekarsko skrivnost. Zelo rada pečem sladice.
Saj sem v google tudi gledala, pa je toliko tega, nikjer pa kaj poceni. Ali pa kakšen količinski popust. Ker bom nato potrebovala še ciprese, ploščice, parket,... Pa še okoli hiše nevem kaj naj dam ali plošče ali kar zabetoniram ali tlakovce ali pa kar pesek. Vsak nasvet je dobrodošel.
Saj kuha in zidava prav pašeta skupaj.
LP
rjavolaska