Obletnica na kulinariki

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5048

tema odprta - 26. jun 2009 12:42 | ogledi: 1.791 | odgovori: 8

Danes mineva eno leto, ko sem postal član Kulinarične Slovenije. V tem letu sem z vami doživel lepe in manj lepe trenutke. Kljub tistim manj lepim pa se vas nisem naveličal in seveda ostajam še naprej z vami. Tukaj sem dobil kar nekaj koristnih informacij, novim kuharskih receptov, izkušenj in znanj - za vse sem vam hvaležen. Je med vami nekaj takih,ki ste izjemno simpatični in izvrstno pišete, spet je nekaj za katere to ne morem reči. No pa saj tudi jaz nisem vsem všeč, se tega zavedam. Je pa zanimiv tale virtualen svet čeprav se včasih sprašujem kako bi funkcionirali v naših debatah v živo. Sem kar prepričan da precej drugače.

LP

hedonist

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

26. jun 2009 13:16

Hedonist, če bi me vprašal, bi rekla, da si več časa gor. In tvoje prispevke, mnenja, predloge in namige rada prebiram. Od virtualnosti do realnosti pa za moje pojme ni tako daleč. Marsikoga poznam, nekaterih ne bom nikoli srečala ali pač... Virtualnost je neke vrste omejitev ali pa po drugi skrivalnica. No, preden se izgubim, čestitam k prvim 365 dnevom članstva. PS Na nekaj pa tudi nisem pozabila - pridem s panji k tebi na postrv, samo čakam na bolj jesenske čase. Loni Makaroni

neznan uporabnik

26. jun 2009 15:57

Hedonist, tak obetaven naslov teme: Obletnica na Kulinariki.. Pusti ti tiste komplimente "ostajam z vami", "koristne informacije", "izjemno simpatični"... Ena fajn žurka, pa bo!! Več kot besede štejejo dejanja... Hecam se, jaz imam do obletnice še daleč, upam da bom zdržala (in ostali tudi) japaja

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

26. jun 2009 16:53

Ko je bilo 1 leto sem imela tolikoooo za povedat, da na koncu vsakega bloga je bilo napisano:" Danes je eno leto" marsikdo si je verjetno mislil, da sem, če ni opazil datum članstva!

Ja, Hedonist iskrene čestitke ob srečnemu dogodkuKje bo žur? Predvsem pa, kaj nam boš dobrega pripravil?

Zdaj pa pohvala: Meni si prav simpatičen in me velikokrat nasmeješ, čeprav si mi od začetka ene dvakrat dvignil pritiskno, da ne bo nekdo sameval glede pritiska!

Uživaj še z nami!

Anamarija

petardica  

član od: 15.9.2008

sporočila: 728

26. jun 2009 20:26

Uživaj še z nami ja in mi s teboj... petardica

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

28. jun 2009 11:55

Anamarija, mi vztrajamo, čeprav jaz osebno bolj "odpozadi", žal! Ni vsak dan nedelja! galja

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

28. jun 2009 12:33

včasih, oziroma večkratje potrebno iz ene noter iz druge ven, ampak greeeeee.

Galja, veseli me, da te preberem po zeloooo dolgem času, tako kot si rekla, mi smo ta glavni

 

P.s.Hedonist, pa ja nisi zameril mojemu komentarju? Sej tud jaz dvigujem pritisk velikokrat mojemu možudrugim pa tudi, če mi ga predhodno dvigajo...

Anamarija

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5048

29. jun 2009 8:21

Nič nisem zameril Anamarija , kje pa ,zamerljivost ni moja lastnost. Tko da tebi in vsem ostalim hvala za vaše želje in lepe misli. LP hedonist

romanad  

član od: 18.1.2006

sporočila: 340

29. jun 2009 14:09

Hedonist čestitke! Veš da bi šlo tudi v živo!!!!! Vprašaj tiste, ki se udeležujejo srečanj:Krasno se imamo samo preredko se vidimo-mogoče je pa ravno zato vsakič tako lepo.

Lep dan !

Romanad

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti