PLINSKA PEČICA - kulinarika.net

buci  

član od: 13.6.2002

sporočila:141

tema odprta - 2. jun 2003 12:29 | ogledi: 8.496 | odgovori: 3

NA VIKENDU IMAM NOV ŠTEDILNIK, VES JE NA PLIN - TUDI PEČICA, KER IMAMO TAM SVOJO LOKALNO ELEKTRIKO(NI DOVOLJ MOČNA ZA TAKO VELIKO PORABO!)ZATO BI PROSILA, ČE IMA KDO IZKUŠNJE Z PEKO V NJEJ, DA MI NAPIŠE STOPINJE - GLEDE NA ELEKTRIKO. NA GUMBU SO ŠTEVILKE OD 1 DO 10!

HVALA!

matevz704  

član od: 2.6.2003

sporočila: 15

2. jun 2003 17:36

Kolega je bil postavljen pred enako odlocitev, tako da lahko povem le to, kar je uspelo njemu - vzel je termometer in sel do 50 stopinj, nato pa celo zadevo pretvoril na celotno stevilcnico. Na prvi pogled malce lovska metoda, ampak mu je izgleda uspela - iz plinske pecice pride najboljsi krompircek in hobotnica na svetu! lp, matevž matevz704

_tisa_  

član od: 20.1.2010

sporočila: 343

24. jun 2018 18:20

Pozdravljeni!

Obnavljam temo z vprašanji o plinski pečici: zanimajo me vaše izkušnje. Kot slišim, so pogoste težave z zažganostjo od spodaj: je to posledica kakih okvar ali drugače deluje, kot električna? Kako se je navaditi?

Kakšen odvod plina je potrebno pripraviti (premer, dolžina, smer?

Hvala

_tisa_

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.

Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Venturini
MOJ vrtrdkapica
malo za hecmadoka
Kaj danes za zajtrkPetrca_5
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti