Trgovina jysk

Imam vprašanje in prosim za pomoč!

Ali kdo pozna trgovino JYSK?Kakšni so kot delodajalci,razmišljam da bi dala k njim prošnjo.Imajo trgovino v MS,Brežicah in Sl.Bistrici

Hvala za pomoč

pika 113

....in v Celju. lp, vanjatajnsek
V Brežicah je prodajalkam kar vroče. Ne vem sicer, če tudi zaradi plače, zaradi grooozne vročine v trgovini pa prav gotovo. Sicer pa, ko je sila, nihče kaj dosti ne premišljuje, vzame, kar se mu nudi, da je le plača vsak mesec. Ognjič
Tako je, dokler še imamo službo in lahko delamo... petardica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.