Otok rava

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

4. jun 2009 12:17

Mejačka, malo cvili in stokaj pri gospodu Eteroviću, da pogleda, če ima kaj prosto... Drugače pa, vsaj malo poslušaj glasbeno podlago. Melodija je okej (Vjetre z Dinare), meni zvije, če na tole začne Thompson v resnici prepevati.... Ognjiči, pozdravljena, še ti se malo zadevaj)))9 http://www.geocities.com/casa_rava/hr Vendelina jr.

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

4. jun 2009 12:23

jaz sem itak čist zadeta že, ko morje vidim Ognjič

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

4. jun 2009 12:24

Še ena za lady Ognjič: ključna beseda je/so "elafitski otoki", še bolje če poskusiš z "elafitski otoci" ali pa "kolocep", "Koloćep"....se mi zdi, da ti grejo te stvari lepo na karakter. Vendelina jr.

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

4. jun 2009 12:29

ooo bi šla jaz na plažo Šunj, pa otok Kalamota, če ne bi bilo v tistem času tam takooooooo drago in takoooo obljudeno. S tisto najino jahto, ki jo goni 100-kilski motor na vesla, pa ne bi šlo tako daleč . Sem se pa pred kratkim malo naslajala ob pogledu na to otočje in učke počivala... Ognjič

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

4. jun 2009 13:13

Pa si, Ognjič, kaj gledala lete Zagreb-Dubrovnik? Ker, najlepši otoki v Jadranu so pa na jugu. En teden na Elafitih ali Mljetu (v smislu pozitivnih vibracij) je enako tri tedne na Visu.... Vendelina jr.

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

4. jun 2009 14:02

sej vem, da smetim...pa se pri morju ne morem ustavit Če ima kdo možnost in čas it zdaj na Mljet, voda v Malem jezeru ima 24 stopinj, nobene gužve še ni, raj na zemlji, bi se lahko reklo. Je tašča ravno prišla od tam, potovala je pa, kot je Vendelina navedla zgoraj: avion ZG - Dubrovnik, od tam pa so trajekti, ladjice...do Sobre na Mljetu. Hotelske goste pridejo iskat iz Pomene s kombiji. Vendelina, v času, ko grem jaz lahko na dopust, je na Mljetu nagužvano, da je joj in drago tudi. Ognjič

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

4. jun 2009 15:37

Ja, Ognjiči, imaš ta occupational hazard...to je pa res. No, držim pesti za kakšen tvoj razvrat v zadnjem tednu avgusta na zadevnih lokacijah. Vendelina jr.

mejačka  

član od: 17.10.2008

sporočila: 601

5. jun 2009 14:12

Vandelina jr., najlepša hvala. Evo, točno pod to hišo je najin prostorček v senčki pod zimzelenim hrastom. mejačka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti