Kavitacija hujšanje

aanita  

član od: 10.12.2008

sporočila: 36

2. jul 2009 7:33

Pozdravljene. Pri paketu treh kavitacij, salon ponavadi ponudi še eno zastonj. Od salona do salona je pa odvisno, kaj spada še zraven. Kozmetični salon na Bledu npr. ima v ponudbi na eno kavitacijo še dve limfni drenaži. Med terapijami kavitacije se ne priporoča večjega časovnega razmika kot dva tedna, da imamo res najboljše rezultate. Tudi trajanje kavitacije je časovno različno, lahko traja od 20 do 40 minut. Ponudbe v salonih so različne. Posegi so zelo boleči, sploh prvi obisk je mučenje. Modrice na predelu telesa, ki je bil podvržen posegu pa še ves teden prisotne. Ob prvem obisku izberemo kje se bo izvajala terapija, trebuh ali zunanja stran nog ali notranja stran nog ali roke... izberemo lahko le en del telesa. Kavitacije se potem izvajajo na področju telesa, ki smo ga izbrali. V primeru, da določimo npr. trebuh, in traja kavitacija 40 minut; potem je poseg na eni desni strani trebuha 20 minut in nato še na levi strani 20 minut. Pred posegom te na treh mestih izmerijo in po posegu res izgubiš 2 cm obsega. Kljub vsemu menim, da ni osebe, ki bi lahko prenašala tako hude bolečine več kot 40 minut. Seveda je pa pomembno tudi da spijemo čimveč tekočine, pazimo na hrano in se gibamo. Lep pozdrav, Anita aanita

Hobotka  

član od: 2.11.2004

sporočila: 274

3. jul 2009 17:49

No kakor koli, kritike gor ali dol, drago ali ne drago , jaz sem to poskusila in lahko rečem, da sem zadovoljna. Bila sem štirikrat in na trebuhu okoli popka kjer je bilo največ maščobe sem izgubila 6 cm po drugod pa od 2 do 4 cm, na oblačilih se pozna konfekcijska številka Zadeva ni povsem nič boleča,mogoče je moteč le nekolik cvileč prodoren zvok. Prehranjevala sem se po ustaljenih navadah , res pa je da sem se trudila popiti cca 2 l tekočine na dan (voda,čaj) in se tri dni vključno z dnem, ko sem bila na kavitaciji, gibala cca pol ure na dan , da sem se začela potiti, ker na ta način se telo čez jetra čisti razbite maščobe, res sem se znebila cca 600 € ampak sem zadovoljna, ker mi do sedaj z ničemer ni ratalo zmanjšati špeha na trebuhu, kavitacija pa se lahko osredotoči ravno na krtične predele Hobotka

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

3. jul 2009 17:59

Kaj zdaj boli ali ne boli?In modrice?Jaz sem plava že samo da se me nekdo dotakne,po čem takem bi bila verjetno podobna smrkcu Roncolino

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

3. jul 2009 18:49

Hobotka je napisal/a:
 .......... res pa je da sem se trudila popiti cca 2 l tekočine na dan (voda,čaj) in se tri dni vključno z dnem, ko sem bila na kavitaciji, gibala cca pol ure na dan , da sem se začela potiti, ker na ta način se telo čez jetra čisti razbite maščobe, ..........

Jao, jao, kakšna neumnost........

Hobotka  

član od: 2.11.2004

sporočila: 274

4. jul 2009 8:06

Mene osebno ni bolelo, pa tudi nimam tako visokega bolečinskega praga, če pa je nekdo bolj občutljiv pa ne vem, kar pa se tiče neumnosti ..... čisto možno, ampak napisala sem samo kar so mi rekli v salonu in tako je napisano tudi na kakšni internetni strani torej so vsi neumni in pišejo bedarije , ne zdi pa se mi neumno, da mi je uspelo zgubiti konfekcijsko številko, ne govorim o izgubi kakšnega cm, ki ga terapevtka lahko zmeri na ta ali oni način, samo da lahko reče da si izgubil, ampak sem zadovoljna in verjamem v uspeh, ker sem prej nosila konfekcijo 40 zdaj pa si lahko kupim 38 in pri tem normalno diham .... Hobotka

amc  

član od: 31.8.2007

sporočila: 68

4. jul 2009 8:44

Se strinjam s Hobotko. Kavitacija deluje, bolečina je stvar posameznika, odvečni centimeri pa tudi niso izpuhteli v zrak, ampak so na nek način s presnvo odšli iz telesa. Na takšno ali drugačno "neumnost". Tako, da tiste, ki si to lahko privoščite, skoraj gotovo ne boste razočarane. Saj je treba tudi masaže, kreme in vse ostale pripomočke plačati. zoja

ursyy  

član od: 26.3.2009

sporočila: 635

4. jul 2009 13:32

piršla sem iz konfekcijske številke 42 oz. 44, na 34 oz 36, in seveda brez kavitacije...:) ursyy

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

4. jul 2009 13:41

PUnce, če napišete oz. prepišete nekaj, morate znati to tudi razložiti, ne pa v luft skakat, če vam kdo, ki te zadeve strokovno obvlada, pove, da ste napisali neumnost. Dosti lepše bi bilo, če bi prosile za razlago tistega, kar je neumnost in bi v lahko salonu razložile, da nimajo pravšnje razlage. Biologija, anatomija telesa in te zadeve so eno, razni lepotilni in kar je podobnega kotički pa drugo. In ponavadi so lastniki le teh ljudje z največ srednjo šolo...torej kaj v nebo vpijočega strokovnega znanja niti ni. In bodite prepričane, da bi tudi brez plačljive kavitacije s pitjem vsaj 2 litra vode oz nesladkanega čaja in pol urce intenzivnega gibanja dnevno, šli cm dol. Punce, znanja ni nikoli preveč... Ognjič

neznan uporabnik

4. jul 2009 13:55

Tiste pol urce intenzivnega gibanja dnevno se mi zdi od vseh postopkov najbolj uspešno, hehe.. japaja

ursyy  

član od: 26.3.2009

sporočila: 635

4. jul 2009 13:55

ognjič, še več kot cm..:) ursyy

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti