Oddam opremljeno garsonjero v skoraj centru Ljubljane za 450 €, za čim dalj časa. Več povem po ZS.
Maja
Maja75
Iščemo stanovanje !!!
Zdravo.
Še sama "pristavljam svoj piskrček" oz. v imenu hčerke. Išče enosobno stanovanje v Novem mestu. Za najem je pripravljena dati od 200 - 300 eur. Je mama samohranilka. V najem bi ga vzela takoj.
Pozdrav
tajči-ja
Tajči-ja takih stanovanj je pa kar nekaj:
http://www.nepremicnine.net/nepremicnine.html?tip=2&tip=3
Upam, da bo delala povezava.
Lizzie
Hvala, Lizzie. Povezava dela, nekaj stanovanj je predragih, nekaj je tudi že oddanih, pa še niso oglasi odstranjeni in dve številki bomo še poklicali.
tajči-ja
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
