Tuševe zvezdice
Pozdravljeni!
Če rabi kdo Tuševe zvezdice naj se mi javi na ZS.
Če pa ima kdo odveč Šparove smrekice se pa priporočam!
Lep dan vsem!
Romanad
romanad
član od 20041351 sporočil
Tuševih zvezdic imam tudi sama nekje okrog 100 kom, rade volje jih pošljem, če jih katera rabi.
galja
član od 20071464 sporočil
Kar tu vprašam.Ali so res tuševe zvezdice podaljšali do konca avgusta?
Roncolino
Mi smo bili včeraj v termah Olimia, tam visi obvestilo, da ne veljajo več.
Lp
tejka77
član od 20021604 sporočil
Podaljšali so do 15. avgusta, sem danes na blagajni vprašala.
Lijana
član od 20071464 sporočil
Ti šmetn,hvala

Roncolino
Zbiram tuševe zvezdice, ki veljajo od 1.10.2009 naprej. Če jih kdo ima in jih ne rabi, se priporočam. Pišite mi prosim na ZS.
lep dan še naprej,
posavec
še se zbirajo...
lep dan še naprej,
posavec
Jaz bi tudi prosila za tuš zvezdice , če jih ne rabite se priporočam ....Hvala
ELMA
| ELMA je napisal/a: |
| Jaz bi tudi prosila za tuš zvezdice , če jih ne rabite se priporočam ....Hvala
ELMA |
V zameno lahko dam špar smrekice ....lp
ELMA
Zdaj so pri Tušu nove zvezdice za rosfrei posodo.
A jo je katera že mogoče kupila in sprobala?
Namen imam pisati Božičku.
syu
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma!
Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Število sporočil: 21, prikazujem sporočila od 1 do 10
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.