Vsem ki se še spomnijo in vsem, ki so o tem nekaj slišali in o tem razmišljali voščim vesel praznik!
nola
Vsem ki se še spomnijo in vsem, ki so o tem nekaj slišali in o tem razmišljali voščim vesel praznik!
nola
Nola, vesel praznik tudi tebi in vsem, ki se počutijo mlade!
sem ravno prav stara, da imam same lepe spomine na ta praznik... ![]()
![]()
lp
cervus![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.