Počena posoda

vesnal tako je prav,treba je varčevat pa boš lahko še šla po svetu.če obstoja bojazen zastrupitve pa skledo lahko uporabiš kot "" podkrevetni smrduljak "".pa lep pozdrav. še to vesnal tisti,ki uporabljajo polepljene lončke nimajo pomivalnih strojev. Sporočilo je spremenil(a) WRAN51 dne 18. 2009 17:48

Wran, spet si pameten, da kar glava peče

rrr

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.