Evrovizija

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

19. maj 2009 14:39

ZAČETNICA je napisal/a:
To je za mene že oldtimer, pa babe ne zamerit! Začetnica
Podpis :D...pa ok,saj so tudi oldtajmerji včasih šarmerji ampak tale pa res ne Roncolino

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

19. maj 2009 14:41

Edini oldtimer, ki je men všeč je Sean Connery... Ronči pa tvoj? Začetnica

neznan uporabnik

23. maj 2011 10:12

Sem gledal jutranji program na SLO1, ne morem si kaj,da tega ne bi pripopal. Sem čist pekmezast ratal. Danes me več nič ne more v slabo voljo spravit

 

http://www.youtube.com/watch?v=SBveGJO4hog

 

Multivitamin

 

 

 

 

 

multivitamin

leandros  

član od: 19.8.2009

sporočila: 188

23. maj 2011 13:56

[citat=--multivitamin--]

Sem gledal jutranji program na SLO1, ne morem si kaj,da tega ne bi pripopal. Sem čist pekmezast ratal. Danes me več nič ne more v slabo voljo spravit

 

http://www.youtube.com/watch?v=SBveGJO4hog

 

Multivitamin

 

 

Tajči pride v Stožice, mislim da enkrat jeseni.   

 Lp

 

 

 



 

leandros

neznan uporabnik

23. maj 2011 14:05

Ja 28.10, sem že kupil 3 karte.

 

Multivitamin

multivitamin

pat3  

član od: 13.6.2008

sporočila: 14

29. maj 2011 20:25

moja favoritka je bila Španija z živo pesmijo in elegantnim nastopom

enkratno!

Lucia Perez your the best!!!

 

pat3

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

19. maj 2013 11:20

Včerajšnji finale: za moj okus daleč najboljša Nizozemska, odličen Italijan, poslušljiva Maltežan in Irec (z maorskimi koreninami), zmagovalni komad povsem brez substance, čeprav se mi pevka sploh ni zdela slaba. Aja, vizualno mi je najbolj vžgala Ukrajinka (exquisite behind), glasovno pa Romun. lp, proxima

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

19. maj 2013 18:59

nizozemska zmagala tudi v naši hiši :D pa italijan in tudi norveška, čeprav sem na prvi pogled mislila ker vesoljc :D

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

19. maj 2013 20:06

Razen Marca in L'Essenczialli, so me ostale  pesmi pustile čustveno hladno. Velja pa povedati, da ni samo ABBA naredila svetovnega uspeha po Eurosongu, temevč je to uspelo tudi Kanadčanki Celine Dion, ki je 1988 pela za Švico in zmagala, naslednje leto je pa v Švico šla Riva in z Rock me baby zmagala za Jugo, samo pptem je pa kmalu še Juga razpasllaa...

Anyway, oblačilna koda od Celine dokazuje, da čez 25 let skoraj vse spet prav pride. Jaz sicer sedaj ne bi tega blazerja s podloženimi rameni kombinirala s tole oblekico, je pa točno tak rekelc tudi letos pomemben del garderobe. Kombinirajte takle rekelc s kakšnim nude dolgim krilom ali pa s kakšnimi pencil džins hlačami in torbico v kakšni florescentni barvi.

Oblekice s tilastimi krilci in čipkami pa lahko letos kombinirate v kombinaciji z dolgimi vrstami bižuterije in gladkimi frizurami (kratko ali pa čopi ali šinjoni) in boste malo v stajlingu Velikega Gatsbyja

Tule je pa Celine. Prosim, NE, kopirati te frizure, taka friizura bi še Halle Berry naredila grdo.

http://www.youtube.com/watch?v=8pEYw8PcBas

 

 

 

Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti