Islandski lišaj

Mene pa zanima kako se točno pije Islandski lišaj?

Lp

biba22

Kuha se ga tako, da ga čez noč za slabo pest namočiš v cca 1lhladn vode, zjutraj zavreš in precediš. Lišaja ne zavržeš, ampak ga lahko še enkrat namočiš v malo manj vode in postopek ponoviš.

Piješ ga po požirkih čez cel dan, vendar največ tri tedne, nato kuro prekineš vsaj za toliko časa ....

potem lahko spet ponoviš.

Nekako tako se praviloma pije tudi ostale zeliščne napitke.

kobra 1

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.