Ali je katera iz okolice Izole? Vabim jo na grafično razstavo,ki bo v Sončni dvorani ob 19h-ČETRTEK
BISERKA55
Ali je katera iz okolice Izole? Vabim jo na grafično razstavo,ki bo v Sončni dvorani ob 19h-ČETRTEK
BISERKA55
Za kakšno razstavo pa gre?
nolaBiserka, kaj pa ti?![]()
![]()
Hvala za povabilo!
Anamarija| nola je napisal/a: |
Za kakšno razstavo pa gre? nola |
Čau Nola, kako si?![]()
![]()
Čakam dež.
nolaKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.