Polet z balonom

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

8. maj 2009 22:06

Kobala je zakon, to pa to. Pri nas je pa kar enako razmerje med zmajarji in padalci, tako da... želela sem it s padalom, šla sem pa s Kovka nad Ajdovščino in bila z mojim angelom varuhom dobri dve uri v zraku, je bila tako dobra termika. Pika na i pa je bila, ker sem se s kolegi, ki so prijadrali mimo, lahko pogovarjala.

Loni Makaroni

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

8. maj 2009 22:08

Za dva minula ABrahama podarila skok s padalom v tandemu. Bližnji sorodniki se strinjajo s prisotnostjo, skoka bosta hkrati.

ZAnima me, ali naj vzamem s sabo vrečko ?

F r i n a

nb  

član od: 29.11.2005

sporočila: 2339

8. maj 2009 22:14

Sem mogla spet enkrat slikce pogledat. Res je blo fajn.

http://www.moj-album.com/uredi/bena/13255820

 

Na Kovku sem pa tudi že bila. Smo šli lani s kolegom zmajarjem. Še prej pa na šolski teren v Logatec, kjer je moj sin prvič preizkusil zmaja. Pa moj mož po dobrih dvajsetih letih. Sin ima sicer željo, da bi šel v tečaj, pa mu zmankuje časa.

Nena

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

8. maj 2009 22:15

frina je napisal/a:

 

ZAnima me, ali naj vzamem s sabo vrečko ?

F r i n a

 

Ali pa plenico?

Vanja

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

8. maj 2009 23:35

Frina, ne rabiš! Če sem jaz preživela, pa mi je slabo že samo ob misli, da se moram usesti na avtobus. Sem pred poletom jedla sladoled, do konca življenja sem si zapomnila, kakšen okus, ker sem ga do konca poleta imela nekje v grlu. Moj inštruktor je rekel, da ne bi bila ne prva ne zadnja, ki bi kaj spustila v dolino. Drugače pa nosijo naši moški s seboj prazne plastenke od Fruca, v luftu ne morejo za grm. Diskriminacija, a me bi pa res morale plenico ali kaj? Kateter?

Frina, o vsem tem sem jaz razmišljala, preden je šlo po kuclu navzdol, v momentu, ko sem bila v lusftu, sem se počutila kot v sedmih nebesih, vse skrbi so bile pozabljene. In navadno let v tandemu ne traja tako dolgo kot je trajal moj. 

In ne pozabi vzeti s sabo fotoaparata, boš naredila bajne posnetke. Pa o kilah ne lagat, nosilnost je v luftu zelo pomembna.

Loni Makaroni

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

9. maj 2009 10:12

Frina, če se boš bolje počutila, jo vzemi (toliko prostora pa spet ne zasede). Če hočeš miren let, to prej povej, pa bo vse ok. Moj mož je pa dostikrat imel primer, ko so kakšni fantje hoteli akrobacije, potem pa bruhali v zraku, ko je bilo preveč zanje. Sicer pa je skok za jadralnim padalom popoln užitek in ti ne bi smelo biti nič slabo.

tulka

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

9. maj 2009 10:45

tulka, ti si ena čist čudna ženska: imaš oldtimerja, avijončka, s padalom noriš naokol, avte šraufaš... Ognjič

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

9. maj 2009 21:33

Let z balonom je druga-do-tretja najboljša stvar, ki se lahko zgodi človeku. Po pristanku si pa itak blazno razpoložen za prvo-do-drugo najboljšo stvar, ki se ti lahko zgodi. Edini pogoj je, da nimaš vrtoglavice. Vendelina jr.

Pitončica  

član od: 7.6.2005

sporočila: 1677

9. maj 2009 21:53

Če sm čist iskrena, se sploh ne spomnime, če sm pred poletom ali med poletom mala kakršnekoli pomisleke ali strahove :) slabo mi ni blo, višine se ne bojim .... tkoda je blo full dobrin priporočam vsakmu :)

http://pitoncica.moj-album.com/album/10080687/

Pitončica

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

9. maj 2009 22:15

Pitončica, tole je pa ena velika zadeva. Wow!

Vanja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti