Nosečniške obleke

anitram1  

član od: 18.6.2008

sporočila: 609

tema odprta - 4. maj 2009 20:46 | ogledi: 5.019 | odgovori: 6

Prijateljice se ta mesec poroči, pa jo zanima kje se bi dalo kupiti (LJ) kakšno lepo oblekco, kostimček, katero bi lahko nosila tudi kasneje.

Je srednjih let, kratkih las, manjše postave, malo okrogla, pa tudi oprsje nima švoh.

Pa kakšnega linka z modeli bi bila tudi vesela!

anitram1

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

4. maj 2009 21:41

Je v naslovu napaka ali...? Išče poročno ali nosečniško? Ker nosečniško obleko, v kateri bi se poročila in jo lahko nosila tudi kasneje... kaj pa vem.

Par let nazaj sem si tako poročno oblekico kupila v butiku v LJ, jo z veseljem še kdaj poleti oblečem. Sicer pa je tu kup članic, ki zadeve bolje obvladajo, samo razčistimo zadevo z naslovom...

tulka

anitram1  

član od: 18.6.2008

sporočila: 609

4. maj 2009 21:55

iščemo nosečniško, poročno obleko ali kostimček, ki se bi lahko oblekla še kdaj. anitram1

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

4. maj 2009 22:18

Prav luštno oblekco za poroko je prijateljica, tudi noseča, kupila v butiku The End na Kongresnem trgu v Ljubljani. Nato jo je dala samo zožati. Za normalne denarce.

Loni Makaroni

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

4. maj 2009 22:19

[pregnant-wedding-dress.jpg]

 

tale je samo za hec, ker sem naletela nanjo... sicer pa najdeš kup luštnih oblekic, če v google slike vtipkaš 'pregnancy wedding dress' - v poročnih butikih sem tudi videla krasne oblekice, primerne za nosečnice, ki bi se jih verjetno dalo tudi kupiti. Sicer pa je v BTC kar nekaj trgovinic za nosečnice, od Kepice, Buši, H&M, v Baby Centru... kjer bodo vsak hip prišle ven poletne oblekice - morda bi tam našla kaj primernega?

tulka

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

5. maj 2009 9:26

Bi z veseljem odgovorila, če bi imela več podatkov o merah te gospe, kadar ni noseča. Višina , konfekcijska številka, prsi-pas-trebuh.... Vendelina jr.

slavi77  

član od: 20.2.2009

sporočila: 41

5. maj 2009 14:19

V Popku ji zašijejo po meri poročno obleko,se da zmenit.Lahko tudi izbere blago pri njih tisto,ki ji bo všeč.Trgovina se nahaja nasproti Emporiuma v Diamantu,v prvem nadstropju. slavi77

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti