Vodna postelja

gimi  

član od: 10.8.2006

sporočila: 34

17. sep 2009 8:46

Če bi mi2 šla probat posteljo v kak hotel (tako kot v kakšni reklami zaslediš, da v tem in tem hotelu imajo in lahko probaš) ali pa da bi se samo vlegla na raztavljeni model, je ne bi nikoli kupila. Ker enostavno rabiš čas, da se navadiš na vodno posteljo. Pa tudi temperatura in količina vode se prilagaja vsakemu posamezniku. Jaz imam raje malo toplejšo, moj ima pa čist na minimum. In je enkratno. gimi

girica  

član od: 25.5.2009

sporočila: 614

17. sep 2009 9:04

petardica je napisal/a:
Ja jaz imam težave s hrbtenico,ustreza mi trdo ležišče. Sem pa ta teden na celjskem sejmu ležala na vodni postelji in priznam prvi občutki me niso prepričali, mogoče tudi zato da ko sem se jaz vlegla na to posteljo, je prišla četica malih otrok in pok vsi na posteljo, je bilo tako kot bi bila na ladji. Če bi imela še malo miru bi mogoče še kaj vprašala, tako pa sva z možem lepo odšla (starši pa svojih otrok sploh niso umirili, ali jim prepovedali skakanje po postelji). Razmišljam pa o nakupu novega jogija in ne moreva se odločit kaj bi kupila.Eni hvalijo Meblo eni Dormeo.... petardica
Tudi sama imam bolečine v križu in povrh tega še displazijo kolka in že kar nekaj časa se zjutrja zbujam vsa polomljena. Ker, položaj, ki mi odgovarja za hrbtenico, potem ne odgovarja za kolk in obratno . Tudi sama razmišljam o nakupu novega jogija, upajoč, da bi se zjutraj zbujala bolj spočita. Z možem imava že 5 let lateksov jogi od Dormea, ki mi pa več ne odgovarja. Je bolj trd in na začetku sva spala božansko, sedaj pa se resnično zbujam vsa polomljena. Morda se je jogi že zdeformiral (čeprav ga redno obračam ipd) ali pa potrebujem drugačen tip jogija, glede na moje težave. Petardica, če boš konkretno iskala jogi bi bila vesela, če poročaš kaj si ugotovila oz kaj boš kupila. Tudi sama še dvomim kaj bi... Hvala in lep dan. girica

kuharca37  

član od: 21.3.2006

sporočila: 563

17. sep 2009 11:35

Z možem se bova odločila za jogi MEBLO hospital supernormal....upam da ne bova falila. kuharca37

Sheila  

član od: 7.11.2008

sporočila: 32

17. sep 2009 13:14

Girica, moram reči, da so moje izkušnje z Dormeom podobne tvojim. Tudi midva imava lateksov jogi, pa se po 6 letih zbujam z bolečinami v križu, prej pa ni bilo težav. Ne vem, kaj je to, ampak življenjska doba teh jogijev naj bi bila 12 let. Kot sem prej prisegala na Dormeo, zdaj res ne vem več.... Kar se pa tiče vodnih postelj, slišala sem, da so te, ki jih prodajajo zdaj, čisto drugačne kot pred leti, naj bi bile dovolj trdne, da dajejo podporo hrbtenici, pa še ogrevanje imajo. Res pa nimam lastnih izkušenj z njimi. Lep pozdrav, Sheila

girica  

član od: 25.5.2009

sporočila: 614

17. sep 2009 15:01

Sheila si me prav potolažila. Pa da ne boš narobe razumela, ampak sem bila že resno zaskrbljena za moj križ oz hrbtenico....češ, kaj pa je sedaj narobe, saj sem prej tako dobro spala? Sedaj pa vidim, da nisem osamljen primer in da verjetno ni krivda v meni ampak v jogiju. Torej, lahko sklepamo, da življenjska doba Dormeota le ni 12 let Kako pa je z garancijo, če se prav spomnim jo ima 10 let, morda ne bi bilo napak, če bi jih poklicale? Morda bi se dalo jogi zamenjat? kuharca37, hvala da si sporočila tvojo odločitev. girica

VilmaS  

član od: 10.10.2003

sporočila: 1067

17. sep 2009 16:30

Hvala za odgovore...odločitev sicer ni še sprejeta, so pa vaše informacije kar precej v pomoč.

LP, V.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti