Evo, lidka, vidiš kaj si mi naredila, zdej pa ve, da sem jaz en sexi mladenič ( v najboljših letih ), najbrž se bo zaljubila pol pa....................
ežojPoletni oblačilni report
iz tvojih ust v božja ušesa! pol pa..
pol bo pa tlele dolgčas?!
japaja
tole brat je stokrat bolje kot gledat TV...
noč ma svojo moč..
japaja
| tulka je napisal/a: |
|
Pa še kaj drugega tudi!
Vendelina ali katera druga, nekaj mi ni jasno. Ali se samoporjavitvena krema ne spere z vsakim tuširanjem?
Če se namažem po tuširanju, pa se naslednji dan stuširam in ne namažem s samoporjavitveno kremo, ali ni učinek enak niču?
Sprašujem namreč zato, ker je bilo zapisano (ne vem točno, kdo je napisal), da če se redno mažeš s samoporjavitveno, da se učinek po nekaj dneh pozna v lepem odtenku, ki ga potem samo vzdržuješ. Če bi to držalo, potem tuširanje in kopanje odpade ali se motim?
malo se spira ja. pa tud brisače imaš malo rjave, po nekaj dneh zgledaš ko da bi mel zlatenico pa še lise..
bannanna_v_slo ;)
Saj vem, da je uporaba samoporjavitvenih krem lahko ena velika packarija. Žal pa mi število pigmentnih znamenj narašča, zato se soncu izogibam, ne bi pa rada bila belouška :))))
Bistvo je v tem, da se namažeš diskretno. Sama prav nič ne kompliciram, namažem se s samoporjavitveno kremo, potem čez še z Dove kremo, pa je vedno fajn. Čez par dni rjava barva izgine, kam, nisem posebej pozorna. skratka - ne opazim rjavih brisač, oblačil, rjuh... Flekasta pa tudi nisem. Meni so te kreme super, ko le ne bi vse po vrsti tako smrdele.
jasna Zanima me, katero samoporjavitveno kremo pa uporabljaš? Jaz sem se včeraj namazala s Dove in imam kolena rumena ko rumenjak. Namazala sem si samo noge, ker sem šla na piknik v capri hlačah in imam zelo bele noge.
LP Sonce
sonce51
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
