Stopnje povečanja pokojnin

Verjetno sem nerodna in ne najdem podatka o stopnjah povečanja pokojnin v letih 2006, 2007, 2008 in 2009. Podatek potrebujem in bi bila hvaležna za pomoč pri iskanju.

Lisa

Jej, samo malo od večerje pogledam za kompjutor in že delam dobra dela: http://www.zpiz.si/src/ijz/#valorizacijski Drugače pa kontaktiraj analitsko službo na ZPIZ-u in ne bo frke. Vendelina jr.
Ja, kaj čem reč - hvala za pomoč. Lisa

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.