Živjo, če katera ne bo koristila bona za 30% popust, za tek za ženske, ki ga dobi v dm-u za 5 pik, bi prosila, če ga lahko da meni?
Hvala
Lp Vesna
Živjo, če katera ne bo koristila bona za 30% popust, za tek za ženske, ki ga dobi v dm-u za 5 pik, bi prosila, če ga lahko da meni?
Hvala
Lp Vesna
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.