Susan boyle na britain got talent 2009

meni pa ni blo smešno, prej bedno. Katarina K http://katarinak.moj-album.com/
zmontirano? resnično? vsekakor precej bedno....ali pa hudo neumno!
Meni je tole darling včeraj poslala in sem se krohotala do točke, ko je šlo vse narobe, potem, ko je pa tip v resnici streljal z lokom....si pa ne znam odgovoriti na naslednje: - če je fazon v montaži, kje za vraga so našli dva tako dobra primerka za igranje dveh takih butljev (ker moraš biti kar pameten, da izvrstno odigraš butlja) - če je pa tole bolj resnično od resničnosti življenja samega....si pa ne morem odločiti, kaj je hujše, ali tadva "Williem Tell und Sohn" modela ali pa zmagovalci kakega slovenskega popevkarskega festivala... Namreč, včeraj sem dobila še posnetek enega komada iz MMS (pa sem upala, da bo šel ta kelih mimo mene) in ajoj....... Vendelina jr.
Jaz pri vsem tem ne razumem komisije, ki je vse to gledala. No, pravzaprav razumem.. japaja
Do zdaj sem se tako zabavala in bila vesela. Zdaj pa ta šok. Groza. Migla
Saj, mene je tudi šokiralo, sploh ker nimam ravno občutka, da je bilo "naštimano". Mamamia mamamia

Meni se ta dva ne zdita zrežirana. Se mi zdi da se jima je predstava grdo ponesrečila, čeprav do trenutka, ko je postalo kruto, sta bila prav smešno odbita.

Zrežirane so one fore, ki jih ljudje posnamejo, kot nekake home funny video. Potem imaš pa take paciente, ki snemajo, kako pade njihov otrok iz tobogana 3 metre na glavo in to potem pošljejo na televizijo, kao kako je smešno!!?? To pa je bolano, ne vem kdo se temu smeje.

saša

To je montaža. Polno je napak. Ena je recimo tam, kjer vzame pivo, na 54 sekundi ni papirja, potem ima ocenjevalec papir v roki na mizi. Možakar, ki gre po pivo ima najprej verižico okrog vratu, potem je ni več. In tako naprej. Ta dva možakarja imata tudi fan page na facebooku, najdete ga kot: Wonder Brothers from Kiev. Mislim da si lahko oddahnete, ker ni resnično. Meni se tudi ni zdelo zabavno, ampak neumno.

Jernej - zasebno mnenje
No, potem se pa lahkonadejamo še kakšne bedarije. Smao da ni mrtvih. mamamia mamamia
Wonder brothers from Kiev sta dobila novo fanico (dasiravno eksiviram fejsbuk kolikor se sploh da) Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Izpostavljeno

Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtrimljanka
malo za hecNikita2
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti