Je morda na tem forumu tudi kakšen pravnik / pravnica, po možnosti z izkušnjami delovnega prava? Bom zelo vesela, če se mi lahko javi na ZS.
strelka
Je morda na tem forumu tudi kakšen pravnik / pravnica, po možnosti z izkušnjami delovnega prava? Bom zelo vesela, če se mi lahko javi na ZS.
strelka
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.