Ja ženske drage, saj se to ne žveči, to se vrže stran, zato se odreže. Pa rit od kure se tudi vrže stran.
Kaj pa želoček?
Kaj nikdar ne kupite celega piščanca?
Pozdravček!
Tudi take obstajajo
Mi nohte odrežemo iz ostale nogice pa skuhamo juhico, hehe
Kyara Dragička, če je tole od ranjke kure - a je kura umrla od starosti?
Vendelina jr.
ja, kura je definitivno crkla od starosti...tk k vsaka, k jo dobimo na krožnik...
dragička, vztrajam na rdečem laku hehehe
Riddle
Z vsem spoštovanjem do vseh ki berete/pišete, ampak tole pa res presega meje zdravega okusa!
Sporočilo je spremenil(a) TORTICA dne 10. 2009 10:43
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
