Iskrene čestitke, super ! Nov portal mi je res všeč, naredili ste veliko delo.Upam, da ste tako zadovoljni, kot velika večina nas.Še naprej veliko uspeha v vaše in naše zadovoljstvo. Lep pozdrav ! NADIN
Pohvala
Čestitke! To pa je pomladno vzdušje! Vse je vzbrstelo! Hvala Jerneju, Bojanu in vsem, ki se trudite, da nam vsak dan znova polepšate dan.

daga
Tu je že odprta tema za pohvale, vtise...
http://www.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=1805
Ognjič 
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
