Vtisi nove kulslo v2

s0ncek*  

član od: 23.4.2007

sporočila: 1191

15. maj 2009 10:53

Tudi prej je na mojem telefonu vse delalo normalno (kulinarika, mislim). Ni bila "preširoka". Albumov nič ne pogrešam, ker jih tudi sicer zelo poredko pregledam. Bi bilo pa super, če bi bili mobilni forumi in recepti (komentarji in kategorije). s0ncek*

vanjatajnsek  

član od: 6.6.2005

sporočila: 1704

15. maj 2009 11:07

TEŽAVA Kako se naj znebim slikice, "ki mi sledi", kot prilepljena na miško?! Urejevala sem svoj album "Vanjin vrt" in ko neko slikco potem odprem, si jo ogledam, zaprem.....se je ne morem več znebiti - kamorkoli pomaknem miško mi sledi in potem se mi premikajo ostale slike, kljub temu, da pred tem shranim sortiranje.... Še več, celo, če zapustim album, ko se čez nekaj časa vrnem, je ta slikca zopet prilepljena in se omika, kamorkoli pač pomaknem miško in mi seveda brka vrstni red slikc, poleg tega pa ne morem odpret nobene druge. Uf, upam, da je bilo razumljivo. vanjatajnsek

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

15. maj 2009 11:08

sonček: stara kulslo je imela 600točk širine, kakšen prenosnik pa imaš da si spravila vse v eno vrsto? Verjetno si morala iti levo desno tudi ne le gor in dol. Vic je zdaj, ker se na mobilcu stran ne naloži do konca se mi zdi.

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

vanjatajnsek  

član od: 6.6.2005

sporočila: 1704

15. maj 2009 11:10

Evo, sem šla preverit - fotografija, ki je sedaj pod zap. št. 37 je čist na narobe mestu, saj je od 10.4.2009. lp, vanjatajnsek

s0ncek*  

član od: 23.4.2007

sporočila: 1191

16. maj 2009 18:27

Imam Nokio E71 in nič ni bilo treba levo-desno, samo gor-dol ;) no, vsaj v forumih ... na začetki strani pa sem šla malo desno ;) Ne, ne naloži se do konca, saj pravim - samo ozadje in včasih še malo kakšne reklame (1x1 cm). s0ncek*

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

16. maj 2009 18:34

vanja, to se je dogajalo na IE8, upam, da je zdaj popravljeno od včeraj.

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

s0ncek*  

član od: 23.4.2007

sporočila: 1191

29. jun 2009 16:28

s0ncek* je napisal/a:
Aja, pa še to ... če hočem na prvi strani s klikom na sliko recepta trenutka (al kako se mu že reče) odpreti stran v novem zavihku (ctrl+klik), mi odpre recept na isti strani in ne v zavihku. s0ncek*
Še vedno me zanima, kako je s tem? :) s0ncek*

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

29. jun 2009 19:48

Ne moreš odpreti v zavihku, ker je recept trenutka v flashu, odpre na isti strani (lahko bi nastavil da odpre v novem zavihku, ampak ker ste na isti spletni strani bi to motilo drugo polovico obiskovalcev).

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Klea  

član od: 16.6.2006

sporočila: 495

30. jun 2009 11:15

Nova kulinarika je super. Edino kar me moti (to se je najbrž preneslo iz prejšnje) je, da slike v receptu - recimo pri torti nutela jih je malo morje - ne ostanejo na istem mestu ampak skačejo sem in tja. Če klikneš recimo puščico za naprej, je pri drugi slikici ta puščica nekje drugje in ne tam kje je puščica od miške. Pri prejšnji Kulinariki se je večkat dogajalo, da se je slika v receptu odprla brez možnosti kliknit naprej, nazaj, zapri in je sploh nisem mogla zapret. Morala sem jo z miško potegnit na tisti del enkrana, ki ni ni zastiral ostalih slik, da sem potem lahko klikila nanje. No, tega zdaj več ni. No, en mičken komentar iz moje strani, drugače pa ste fajn porihtali vso zadevo. Klea

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

30. jun 2009 11:22

Prehod med slikami je mogoč tudi s tipko puščica naprej in nazaj, da ni treba klikati na puščice. Morda vam bo lažje pritiskati vedno isto tipko (smerna tipka naprej in nazaj ko imate odprto eno fotografijo).

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti