Mogoče sem kaj spregledala?????? Kaj zdaj to pomeni, še 4 dni.........do konca?
In še to z rdečim napisom? Pa menda ja ne???????
galja
Mogoče sem kaj spregledala?????? Kaj zdaj to pomeni, še 4 dni.........do konca?
In še to z rdečim napisom? Pa menda ja ne???????
galja
http://www.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=1798
http://www.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=8164
Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.