v hrastniku je super muzej starih rudarskih bivališč, iz različnih obdobij. zelo priporočam, jaz sem bila navdušena nad kakovostjo in tudi profesionalnostjo vodnika.
glede obiska rudnika, pa mojrem reči, da je to posebna izkušnja. Sama sem bila v jami Ojstro (Hrastnik), samo to ni turistično, ampak smo šli s faxom, tako da smo rudarje videli med delom, poskusili žvečiti tobak, pa še rudarji so bili navdušeni, ko so videli toliko lušnih punc spodaj ;)
lp
tamara
Knapi - rudarji - preživetje rudarskih družin
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
