Kupim knjigo

Tamči  

član od: 10.4.2006

sporočila: 203

tema odprta - 1. apr 2009 16:36 | ogledi: 6.802 | odgovori: 2

Pozdravljeni!

Iščem knjigo Bine Štampe Žmavc Muc Mehkošapek, a je v knjigarnah Mladinske knjige po vsej Sloveniji več ni. Razprodano. Ker je knjiga izšla že leta 1998, založba, pri kateri je izšla (Epta), pa tudi ne obstaja več, je knjigo nemogoče dobiti. Ker si jo res želim, me zanima: ali bi mi jo kdo, ki je ne potrebuje, prodal???

Hvala za odgovor in cmoka iz okolice MB!!!

Tamči

Tamči

drejcek  

član od: 11.1.2004

sporočila: 1028

1. apr 2009 20:56

Jaz je na žalost nimam, probaj pa v antikvariatih po Sloveniji; enkrat sem iskal neko knjigo, dobil nikjer, jo naročil v antikvariatu, in ko sem že pozabil nanjo, so me klicali da jo imajo če jo hočem. Upanje umre zadnje.

Veliko sreče pri iskanju,

Drejček

branka171

sporočila: 218

22. jun 2013 16:50

Kupim knjigi - slikanici : Rdeča putka in Sneguljčica. Na sprednji strani sta imeli sliko, ki se je premikala, če si jo gledal pod različnim kotom. Bili sta moji prvi slikanici, ki sem jih na žalost izgubila v požaru. Bili sta nekje iz konca 60.let. Če jih kdo ima in bi prodal, naj me kontaktira na ZS.

branka171

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti