Niso vse kovine enake, kot je že rekla predhdnica, je pomembno kaka je njihova sestanvina.
Kar pogumno na preiskavo.
božena
Magnetna resonanca
| vanilija76 je napisal/a: |
| Mamamia ,kje pa si bila na MR?A v vaših koncih ali kje drugje?Bomo povprašali v ambulanti ja kako je zdaj s tem-druge ne bo.Lep sončen dan,ki naj bo vsak dan nasmejan! Vanilija76 |
Pred več leti, po prometni nesreči, sem bila v Mb. Mamamia
mamamiaPoklič tja kjer bo opravljal to, jaz sem do zdaj še vedno dobila vprašačnik, čeprav sem ga že velikokrat porej izpolnila. No enkrat sem pozabila dat prstan dol, kar sem opazila potem, ko je bilo mimo. Ful sem se ustrašla pa je radiolog reku, da ni nč hudga.
Kaj vse pa ugotovijo in čemu je potrebna ta preiskava?
mesni
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
