Jaz sem ga kupila v Lesnini na Brdu za evro in pol.
Jadi
Pajek za masažo glave
V necermanu ga nisem zasledila...
petardica 
| Cila je napisal/a: |
Ognjič in Katarina : vama je zoprno tudi, če si gresta narahlo skozi lase s prsti joz. nohti? Ali vama samo "čohljač" ne sede? Razmišljam namreč, da bi ga kupila, ker pri nas vsi obožujemo čehljanje po laseh. Cila |
Tudi jaz sem ga lani kupila pri Neckermannu in je bil 4,99€.
| petardica je napisal/a: |
| V necermanu ga nisem zasledila...
petardica |
Žal je izdelek razprodan...
petardica 
Jaz sem ga kupila v Tuš-u pri tetici z zeliščnimi kremami.
Mojca
DANIJAN
Jaz sem ga vsa navdušena kupila. Vendar začetno navdušenje zelo hitro zgine. Tisti mravljinci so samo pri prvih parih potegih po lasišču, potem se navadim in mi ni več fajn.
ealy
Plečnikova tržnica - cena: 8EUR
lp
Barbara210
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
