http://www.zurnal24.si/Umrl-Damian-Cavazza/magazin/v Žalostno....
Umrl damian cavazza
Infarkt me bo! Družina Cavazza ima pa v življenju resnično kalvarijo!
Zelo, zelo žalostno!
fresh
Sožalje
Mamao
Meni je to tak grozno...
Začetnica
ma svašta
kruhy
Žalostno. Moje sožalje
kavica
grozno
aby
Občudujem starše, ki zmorejo preživeti smrt svojega otroka! Upam, da bo Borisu tudi tokrat uspelo.
Ognjič
Življenje res ni fer.
lp,pinka
Bom rekla samo to, da me je sram za vse tiste paparace ter ostale firbce, ki so enostavno morali vse spremljati. Sama sem blizu njihovih domicilov v službi.
Pustimo jih v miru, oče je izgubil sina in brat brata, kje je tu spoštovanje, ki si ga vsi zaslužijo, in mir, katerega si zdaj želijo, pa ga verjetno ne bodo deležni, da bi se lahko na samem sprijaznili z novico, da sina in brata ni več in ga nikoli več ne bo. ![]()
Kam je prišel ta naš svet.
Sporočilo je spremenil(a) Loni dne 20. mar 2009 18:27:07 Žalostno.....

daga
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
