Recept za dolg in dober zakon

inteligentka  

član od: 23.10.2008

sporočila: 115

26. apr 2009 14:03

oj, mene pa noge in neke mišice ne zanimajo preveč - morda v mlajših letih kao: joj, glej, kako lušen tip... bla, bla bla.. in hehet itd... ja super.. ja malo je res lušnih fantkov - a so! pravi bogovi.. jaz prisegam na lepe učke, obraz, lase, roke - in seveda, da niso neki puhli mačo meni.. da začutiš intelekt, inteligenco, ponos itd.. ne pa nekega prostitutka, ali pa primitivca.. bljak... fuj... to uniči še nekaj zelo lepega.. postane plehko, osladno, grdo.. pa seveda neka estetika in čistost pri oblačenju.. da lepo diši, da kar vidiš kako je čist - ne pa neka smrdajoča po znoju kreatura.. pri nas, žal, je veliko zanemarjenih moških, ki mislijo, da so kar dobri.. taki z belimi nogavicami, povaljanimi kratkimi hlačami, razvlečeno majico, pod pazduho fuj in lasje?! kolikokrat srečaš na cesti moškega z res urejenimi lasmi - čistimi, dišečimi, lepo postriženimi?! mislim, da so desetletja nazaj moški bolj urejeni hodili po svetu... pogovor - ja to je pa druga pesem - srečo imaš, če dobiš zgovornega, pametnega tipa - marsikdo v zakonu spregovori le par besed na dan.. živijo v tišini, drug mimo drugega... by inteligentka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti