Recept za dolg in dober zakon

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

22. apr 2009 14:59

Joj, ne mi sploh omenjat policajev, zlasti ne tistih na konjih ali na biciklih (pa se tako ostre peugeotove bicikle imajo, da clovek ne ve, ali bi si raje privoscil policaja ali njegov bicikel..:))))))))))) lp, proxima

KARMINA  

član od: 17.11.2003

sporočila: 755

22. apr 2009 15:09

...kaj pa tisti vic o dveh policajih na konjih vete? Ko pa smo že pri moških nogah. V tem trenutku si ogledujem katalog s poletnimi počitnicami. Nikakor ne morem razumet, kako lahko v hotelu (na morju) zahtevajo od moških, da na večerjo prihajajo v dolgih hlačah! Me pa komaj čakamo, da jih slečejo... K

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

22. apr 2009 15:15

Karmina, moraš upoštevati, da imajo nekateri pač take noge (ali pa kak drug del telesa), da si človek misli, da se je vesolje najbrž s čim blazno močnim zadevalo, ko so se taki geni delali...ker druge logične razlage ni. Ko boš poleti videla prvega nesrečnika s krevljastimi nogami, rumenkasto belim tenom in krčnimi žilami....visečo kožo in retardiranimi mišicami....se spomni današnje diskusije in se zahvali za tisto pravilo o dolgih hlačah... Pa pol centimetra poroženele kože na podplatih, ki se v flip-flopih vidi v kombinaciji s čudno rastočimi nohti...to je tudi čisti turn off Vendelina jr.

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

22. apr 2009 15:26

Vendelina jr. je napisal/a:
Karmina, moraš upoštevati, da imajo nekateri pač take noge (ali pa kak drug del telesa), da si človek misli, da se je vesolje najbrž s čim blazno močnim zadevalo, ko so se taki geni delali...ker druge logične razlage ni. Ko boš poleti videla prvega nesrečnika s krevljastimi nogami, rumenkasto belim tenom in krčnimi žilami....visečo kožo in retardiranimi mišicami....se spomni današnje diskusije in se zahvali za tisto pravilo o dolgih hlačah... Pa pol centimetra poroženele kože na podplatih, ki se v flip-flopih vidi v kombinaciji s čudno rastočimi nohti...to je tudi čisti turn off Vendelina jr.
In samo še uhan v ušesu pa vampek čez preozke kopalne hlače... Mamamia mamamia

KARMINA  

član od: 17.11.2003

sporočila: 755

22. apr 2009 15:31

... še dobro, da imam to navado, da hodim s sončnimi očali brez dioptrije naokoli in vedno vsega ne vidim... Nikakor pa nebi mogla "mojega moškega" prepričat, da bi šli v taki hotel. On je namreč od junija naprej v kratkih hlačah, letos bo mogoče še malo prej. No grem še jaz pogledat kaj se dogaja v našem "malem mistu"! lep dan K

teya84  

član od: 9.11.2005

sporočila: 331

22. apr 2009 15:42

mamamia je napisal/a:
Vendelina jr. je napisal/a:
Karmina, moraš upoštevati, da imajo nekateri pač take noge (ali pa kak drug del telesa), da si človek misli, da se je vesolje najbrž s čim blazno močnim zadevalo, ko so se taki geni delali...ker druge logične razlage ni. Ko boš poleti videla prvega nesrečnika s krevljastimi nogami, rumenkasto belim tenom in krčnimi žilami....visečo kožo in retardiranimi mišicami....se spomni današnje diskusije in se zahvali za tisto pravilo o dolgih hlačah... Pa pol centimetra poroženele kože na podplatih, ki se v flip-flopih vidi v kombinaciji s čudno rastočimi nohti...to je tudi čisti turn off Vendelina jr.
In samo še uhan v ušesu pa vampek čez preozke kopalne hlače... Mamamia mamamia
Hvala punce, olajšale ste mi sadni dan! Teja

gianja  

član od: 10.11.2004

sporočila: 203

22. apr 2009 15:52

Malo za šalo, malo za res. Ob poroki sem od sodelavke dobila skodelico na kateri piše Zakon bo dolg, če je žena slepa in mož gluh. gianja

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

22. apr 2009 16:29

gianja je napisal/a:
Malo za šalo, malo za res. Ob poroki sem od sodelavke dobila skodelico na kateri piše Zakon bo dolg, če je žena slepa in mož gluh. gianja
A od Milice? Začetnica

gianja  

član od: 10.11.2004

sporočila: 203

22. apr 2009 16:44

Ne, ne od ene iz financ. gianja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti