Kar se tiče iskanje službe - odvisno kakšno šolo imaš narejeno, dodatna znanja, katere poklice si opravljala ipd.
Sem iz takšnega "foha" da že prej ni bilo toliko potreb po tej izobrazbi (?????), zdaj jo bo pa še manj, pa še ko dokončam študij, mi bo še težje najti zaposlitev. Sem bila že na večih razgovorih, ko so mi rekli, da imam previsoko stopnjo izobrazbe za to delovno mesto (pa nimam ne vem kaj). Sem bila pa že tudi na razgovorih, kjer sem izpolnjevala vse pogoje, pa še kakšnega čez, pa nisem prišla zraven, ker so vzeli znanca od materine hčere, ki je delala tam. To so sicer neuradne informacije, vendar pridobljene iz prve roke. Ok, malo zlivam žolč.
Trenutno imam službo, vendar spet za določen čas. Kaj bo čez eno leto? Ne vem. Glede na to, da imam za določen čas neprestano iščem nove priložnosti.
Lep pozdrav!
Moycaa