Z možem bi rada za otroke naredila hiško na drevesu. Prosim, če ima kdo kakšno idejo,oz. načrt za takšno hiško. Upam , da bomo imeli srečo, da nama boste pomagali z nasveti.
pa lep pozdrav
m.schafe
m.schafe
Z možem bi rada za otroke naredila hiško na drevesu. Prosim, če ima kdo kakšno idejo,oz. načrt za takšno hiško. Upam , da bomo imeli srečo, da nama boste pomagali z nasveti.
pa lep pozdrav
m.schafe
m.schafe
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.