Aparat za peko kruha

chappy  

član od: 3.7.2007

sporočila: 554

10. mar 2009 12:39

Mi smo predkratkimi kupili tega z dvema gnetilkama.Kadar grem zjutraj v službo ga nastavim z zamikom pečenja on imam kruh pečen,ko priem domov,drugače pa uporabljam hitri program in se kruh dela dve uri. chappy

escada  

član od: 21.8.2002

sporočila: 563

10. mar 2009 14:04

Mi smo bili dolgo časa skeptični saj smo prej imeli nekega Clatronik na posojo in nam kruh ni bil dober.(premalo pečen, na eni strani bolj na drugi manj...itd - predvidevam da je bil že aparat kar zdelan) no , pa smo Januarja kupili Panasonic ( nagrajeni na VIP testu) in moram reč - vreden svojega denarja res....super speče, veliko opcij ( hitri program traja 1.50 ure ...dolgi pa 4 ure), kruh pa za prste polizat, sploh ga ne kupujemo več, samo moko in to je to ( morebitne dodatke še) Priporočam nakup (res malo dražji , ampak kvalitetna zadeva) Escada

Miro  

član od: 6.9.2007

sporočila: 40

11. mar 2009 7:36

Kruhomat ima kup prednosti, od cene kruha do porabe časa. Po naših izkušnjah pa je kruh boljši, če je pečen na počasnem programu (3+ ure). Je pa treba najti recept, ki ti ustreza. Nam je še vedno bolj všeč, če je pečen v pečici. Miro

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti