Serviser delonghi-jevih kuhinjski aparatov

pe3ca  

član od: 9.1.2009

sporočila: 292

tema odprta - 7. mar 2009 14:57 | ogledi: 5.517 | odgovori: 4

Pozdravljeni. Mene pa zanima, če ima kdo od vas kakšen DeLonghi-jev kuhinjski aparat doma? Lepo bi prosila, če mi lahko napišete kdo je serviser za to firmo v Sloveniji. Sem iskala že po internetu in mi ne najde za kuhinjske aparate. Doma imamo štedilnik na katerem se je pokvaril grelec v pečici. Ko smo prenavljali stanovanje smo papirje od štedilnika najbrž stran vrgli. Zdaj pa imamo problem, ker nam nihče od drugih serviserjev ne more (ali pa noče) grelca dobit. Štedilnik je star 7let in sicer deluje brezhibno.

Lepo prosim za informacije o servisu, če jih kdo ima.

pe3ca  

član od: 9.1.2009

sporočila: 292

7. mar 2009 19:54

tole sem jaz že tudi gledala, ampak piše, da delajo na območju primorske...vseeno hvala rimljanka. se priporočam še za kakšno informacijo. pe3ca

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

7. mar 2009 20:28

pe3ca je napisal/a:
tole sem jaz že tudi gledala, ampak piše, da delajo na območju primorske...vseeno hvala rimljanka. se priporočam še za kakšno informacijo. pe3ca

 

Nisi napisala, da te Primorska ne zanima, ampak, da iščeš na ozemlju Slovenije. Včasih je bil en srevis v Šempetru v Savinjski dolini......ampak že dolgo tega.

Ne razumem pa, zakaj Primorska ne pride v poštev. Da pokličeš in vprašaš, je po vsej Sloveniji enaka cena. rimljanka - zasebno mnenje

Sporočilo je spremenil(a) rimljanka dne 07. mar 2009 20:29:04

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti