Čeprav kar nekaj km iz Lj. se rada udeležim kakega koncerta v prestolnici.Lani Eroica in Perpetum,ki znajo zelo navdušiti.Me pa zanima ste kupile že karte za opevani mega koncert Madone, ki mimo grede, mene ne pritegne.
adalbert
Spektakularno in čudovito
http://www.tocnoto.si/19969-Werner-razvnel-srca-Celjank
Evo, to je za kriznano, da malo podoživi dogajanja na koncertu![]()
Včeraj je bila Elda res najboljša. Vsa ta energija! Vsaka ji čast, da je po vseh teh letih naredila (skupaj z ostalimi) tak fenomenalen koncert.
strippyKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
