Dormeo jogi

medenjak  

član od: 5.3.2009

sporočila: 6

tema odprta - 5. mar 2009 12:02 | ogledi: 5.579 | odgovori: 15

živjo.imam vprašanje.včerej smo kupili dormeo jogi.ali se sploh kdaj navadiš na njega,ko je tako trd?celo noč nismo spali.lp

medenjak

5rusa  

član od: 19.10.2005

sporočila: 285

5. mar 2009 13:04

meni je odličen, ker raje spim na bolj trdi podlagi, moj dragi pa se na dormeo še danes ni popolnoma navadil, čeprav ga imava 1 leto. je bil pač vedno navajen spat na bolj mehki podlagi (ki meni kar krivi hrbet). to so najine izkušnje, verjetno je odvisno od tega, na kaj si navajen, in tudi od tega, kako spiš. upam, da se boste kmalu navadili. 5rusa

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

5. mar 2009 13:22

Živjo, medenjak, vidim, da si nov/a..... Jaz tale stavek z novo blazino bolj razumem kot "opening line", ko je pač treba začeti pogovor. Ga pa pihneš, ni kaj Ker, če bi starejše članstvo tule kaj takega prijavilo, bi, grem stavit priletelo vrsto uporabnih nasvetov, kaj vse se še da početi na jogicah, razen spati)))))))))))))))) Sicer pa, a ni nekje pri teh topšopastih variantah določilo, da "če z izdelkom niste zadovoljni, vam vrnemo denar" Skratka, ti želim veliko posteljnih radosti v tej pomladi, ma što god to značilo..... Vendelina jr.

buča  

član od: 29.7.2006

sporočila: 1561

5. mar 2009 13:23

Midva ga imava že nekaj let in povem ti, da prvi teden nisem kaj dosti spala, sedaj je pa super. Nebi ga zamenjala. Torej le pogumno in nič bat. buča

antonija8  

član od: 13.12.2005

sporočila: 325

5. mar 2009 14:05

En cel mesec sem vstrajala. Nekako sem se navadila, toda ni bilo tistega super, odpočilnega spanja. Prisotnos hladu in vlage. Po pol leta sem ga zavrgla in ga zamenjala za drugi "jogi". Sladko in odpočijoče spanje se je vrnilo. Iz moje prakse laho povem, da je dormeo samo reklama. Pozdrav, antonija antonija8

vesoljka  

član od: 14.4.2008

sporočila: 134

5. mar 2009 14:15

Jst sem si že v srednji šoli morala kupiti anatomski vzglavnik in ga povsod vlekla sabo. Biti je moral malo višji in trši (naj bi bil bolj primeren za moško populacijo - širša ramena ipd.). No, stari jogi je odslužil svoje, zamenjala sem ga za Dormeo (mislim da je Memory..). Prvih 14 dni se skoraj nisem spravila spat in ko sem se že, sem komaj čakala, da bo že jutro, bolj povožena se še nikoli nisem zbujala.. Ko sem bila že na robu obupa, sem se končno sprijaznila s tem, da ni kriv jogi, temveč moj stari vzglavnik, ki je bil za stari mehak jogi odličen, za ta "normalen" novi jogi pa pretrd in previsok. Zamenjala sem vzglavnik za mehkejšega anatomskega in zdaj spim odlično! vesoljka

Basti  

član od: 11.11.2007

sporočila: 558

5. mar 2009 15:03

Mi smo spraševali v trgovini, kjer smo kupili jogi, če priporočajo Dormeo, ali je bolj reklama. Ker jih tam tudi prodajajo, najbrž nekaj vedo o njih. Prodajalec je povedal, da imajo za vse jogije prerez in lahko vidiš, kaj je notri, za dormeo pa ne, ker skrivajo. Rekel je, da ni vreden svojega denarja in da jih dobavitelj dobi skoraj zastonj. Meblovi jogiji so menda neprimerljivo boljši. Jaz jim verjamem. Ima ga tudi ena moja prijateljica, ki je sicer zadovoljna, ampak je po enem letu uveljavljala garancijo, ker je bil vec pojahan. Ko so ga prišli zamenjat, so povedali, da bo tako pri tem isto in da se mora zračit z vseh strani, da se ne nabira vlaga. lp Saša

Petya  

član od: 8.1.2006

sporočila: 591

5. mar 2009 15:09

Tudi jaz sem ena izmed tistih, ki si spanja brez dormeota ne zna več predstavljat... imam ga dve leti pa je taki kot prvi dan. Tudi oče in mama ga imata od samega začetka, pa sta tudi več kot zadovoljna. Tako je ... nekaterim ustreza, nekaterim ne ... Jaz vem, da ko bo ta vzel slovo bo nov jogi ponovno dormeo. Petya

Sheila  

član od: 7.11.2008

sporočila: 32

5. mar 2009 15:21

To pa je tema! mi2 imava dormeo že 5 let, kar moram reči o tem, da je na neki način prekletstvo - odkar spiva na njem, noben drug jogi ni več dovolj dober! tako, da je na dopustu kar problem. je pa res, da na začetku rabiš nekaj časa, da se navadiš, potem pa je to bomba! nikar obupat, na dolgi rok se precej pozna, da se res zbudiš naspan (ni samo reklamni slogan!) pa lahko noč! Sheila

Mojca32  

član od: 22.8.2005

sporočila: 69

5. mar 2009 16:17

Jaz pa imam doma dormeo pri mojem pa sva pred enim mesecem kupila Jogi ocean (tisti, ki je preoblečen z latexom). Pa sem do tega jogija mislila, da je dormeo zakon. Pa se z novim ne mora niti primerjati. Ta je tak, da se res zbudiš naspn in spočit. Razmišljam, da dormeo menjam. Res da je malo dražji, vendar se splača vsak dodaten evro. Mojca32

dididala  

član od: 20.10.2008

sporočila: 120

5. mar 2009 16:51

Tudi jaz ga imam par let, pa se še nisem navadila, vem pa zagotovo,da ko bom menjala jogi,to nebo dormeo.Skupaj z jogijem sem kupila nadvložek,ki ima na robovih prišito lastiko, ki jo fiksiraš na jogi.Ta nadvložek se premika, ni fiksen in je kar moteče, ker ga moraš pod jogi rjuho vsak dan ravnat.Ga nepriporočam dididala

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti