Goretex

mimoza5  

član od: 14.5.2007

sporočila: 74

4. mar 2009 13:18

Seveda se lahko pere. Saj tudi v čistilnici ti jo operejo za navadno vodo, ne s kemikalijami. Ker kemikalije uničujejo impregnacijo! V kolikor bi jakni s časom impregnacija popustila, pa jih impregnirajo v določenih čistilnicah. Mi jo vedno peremo, pa še ni bilo nič narobe z jakno in tudi ne s čevlji, ki se prav tako perejo v pralnem stroju, hehe. mimoza5

rdkapica  

član od: 31.7.2006

sporočila: 1566

4. mar 2009 14:41

Za goretex se dobijo posebna sredstva za pranje in za impregnacijo. Najprej opereš s pralnim sredstvom, nato pa takoj ponoviš celotno pranje z impregnacijskim sredstvom. Pralna in impregnacijska sredstva se dobijo v trgovinah s športno opremo. Nekoč sem nekaj videla tudi v Müllerju. Malo poglej po trgovinah, kaj imajo in kakšne so cene. Včasih so bila ta sredstva kar draga.

miele  

član od: 24.6.2007

sporočila: 207

4. mar 2009 14:46

Ajoj,folk zdej pa res vidim,kako ste nesramni,če gdo napiše svoj komentar,kar se tega Goretex tiče itd.DEREKT SE NORCA DELATE IZ MENE!!SRAM VAS NAJ BO VSE,KI STE,PAMETNE KOT KAMENJE KI CVETI!!!!. Sploh nisem omenil moje (SLOVEČE ZNAMKE)(BAJE).TOK STE MI FAUŠ TEGA STROJA,DA KR NADELČ SMRDITE!!!!. Seveda ne velja za vse na tem portalu.Ampak za tiste,ki mal preveč faušijo ven mečejo,in pokažejo, kako so neviščljive!!! Miele

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

4. mar 2009 15:18

miele je napisal/a:
Ajoj,folk zdej pa res vidim,kako ste nesramni,če gdo napiše svoj komentar,kar se tega Goretex tiče itd.DEREKT SE NORCA DELATE IZ MENE!!SRAM VAS NAJ BO VSE,KI STE,PAMETNE KOT KAMENJE KI CVETI!!!!. Sploh nisem omenil moje (SLOVEČE ZNAMKE)(BAJE).TOK STE MI FAUŠ TEGA STROJA,DA KR NADELČ SMRDITE!!!!. Seveda ne velja za vse na tem portalu.Ampak za tiste,ki mal preveč faušijo ven mečejo,in pokažejo, kako so neviščljive!!! Miele

 

Daj, miele, umiri se in nehaj kričati, lepo prosim, no. Si pač toliko 10x omenil in hvalil tvojo znamko (ki je, mimogrede še tvoj nick), da se tega pač ne da pozabiti. In - še to te proosim, da ne ŽALIŠ kar vseh nas po  vrsti.... Kriterija, kdaj je faušija mal preveč men metana pač nisi navedel..........

Ja, če ti tega nae zanaša, tvoj zapis je bil res hvala znamki stroja, ne stoju kot takemu, ki delo opravi. Očitno nisem samo jaz tako zaznala in razumela.

rimljanka - zasebno mnenje

francis  

član od: 7.7.2007

sporočila: 130

4. mar 2009 16:49

Se zahvaljujem vsem z malo zamude ;))) Bom kar lepo oprala na 30. Jakna je od fanta, pravi, da jo je do sedaj na roke pral. Lep pozdrav. francis

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

4. mar 2009 19:44

hehe,a si se kdaj prašu zakaj se folk dela norca iz tebe? hihi huhu haha.. ko da bi en blesav pralni stroj predstavljlal vsaj 3/4 tvojga življenja. najbrž to ni res ampak občutek tu gor je tak.. sori bannanna_v_slo ;)

miele  

član od: 24.6.2007

sporočila: 207

5. mar 2009 14:09

Moj pralni stroj ni BLESAV Če je pa tvoj,ga pa UPDATE,Da se mu možgani obnovijo , in dobijo nove XP 2009,in ne 1920.iiiihahaha,heheheh,hihihihi Tist k se pa dela norca men,mu bo v kratkem 1000% crknu njegov (SLOVEČI PRALNI STROJ).OD (SLOVEČE ZNAMKE GORENJE).Milo za drago Pa srečno kekec Vroč pozdravček od sloveče znamke Miele. lp Miele Miele

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

5. mar 2009 14:24

Spoštovani Miele!

Ker imam trenutno malce preveč prostega časa - beri sem na bolniški, imam čas za pisanje neumnosti. Predlagam ti, da se zapreš v svoj toliko opevan pralni stroj, vklopiš najvišjo možno cenitrifugo in si preliuftaš svojo glavo, če sploh imaš v njej kako malenkost vredno luftanja, če pa slučajno je, ne pozabi vklopiti programa za občutljivo perilo, samo potem bodi previden, ker se navadno občutljivo perilo in maksimalna centrifuga medsebojno izključujeta. No, ko boš končal s temi programi, pa se še impregniraj, da bo za nekaj časa mir na kulinariki. Aja, pa še mojo goretex jakno ti pošljem za zraven, upam, da bo tako končno konec vzela in si bom lahko omislila drugo.

 

BTW, nimamo Gorenje pralnega stroja in če nam dotični, katerega imamo, crkne (se lahko zgodi, kot lahko crkne tudi opevani Miele stroj), imamo 7letno garancijo, tako da nas ne bo pobralo, če ga bo treba popraviti. In glede na to, da ima Miele servisno službo, se tudi njihova mašinerija kvari. Torej ne kliči hudiča. "Dobrota" se vsa povrne. In to večkratno.

 

PS Verjamem, da tvoj pralni stroj ni blesav, problem je v njegovem lastniku, tukaj pa na žalost noben servis ne more pomagati.

Loni Makaroni

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

5. mar 2009 14:28

Joj, še nekaj sem pozabila, glede na prvotno poslanstvo kulslo je zanimivo, da v vsem času, odkar si prijavljen na kulslo, še nisi uspel napisati česa drugega kot samo delati reklamo svojemu nicku v raznoraznih gospodinjskih temah. Fant, kdaj pa misliš ti ob vsej tej sodobni tehniki začeti še kaj kuhati?

Loni Makaroni

miele  

član od: 24.6.2007

sporočila: 207

5. mar 2009 15:12

Jaz kuham vsak dan,z polnim veseljem in užitkom.Seveda z mojimi vrhunskimi aparati(MIELE & BOSCH),Jz ne rabim hodit v moj pralni stroj,da me centrifugira itd..Ker se vsak dan tuširam,v tuš kabini,in ne rabm še dodatnega pranja,izpiranja in centrifuge.iiihahahahahah. Pač tuki na tem portalu,ti eni privoščijo stroj.Drugi bi te pa POŽRLI od SMRDLJIVE FAUŠIJE.Zato pa pljuvajo tok po meni,ker si Miele ne morjo privoščit,pa kupijo kaj cenejšega.Seveda crkne tud Miele.Že juter mi lahko.Sam ne bom imel tok problemov z servisom,kot vi z Gorenjem,k so tok prijazni serviserji da joj.Povedano iz svojih Izkušenj. Tak da Loni,zdej ko si v bolniški.Kr napiš še kaj in me popljuvaj kot ostali. Pa srečno kekec Pozdrav od Miele Miele

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti