Čedno ime, najdiptiček...
Še ena nova
Tulka, ime Najdiptiček ni moja pogruntavščina, da se ne bom kitila s tujim perjem. Je iz ene pravljice iz mojega otroštva, ki mi je bila zelo všeč. Je pa to ime meni všeč še iz nekega drugega razloga, pa raje ne bi o tem... Upam samo, da me WRAN (vran) ne bo preveč preganjal, ha ha - zakon močnejšega in te stvari.
Lep pozdrav.
najdiptiček
Dobrodošla, vidiš, da ti gre tudi pisanje v forume čisto O.K.
Veliko užitkov!
ursula-ce
Dobrodošla
Sedaj ti nikoli več ne bo dolgčas ![]()
pozdravljena tudi ti,
pa ne skrbi da te bo WRAN preganjal, je vsem dokazal, da zna biti prav duhovit in fejst fant!
Trenutno ima veliko posla z drvmi pa tudi sicer mislim da ja ne bo preganjal soimenjakinje-oba imata v nicku ptice
kozamurnik
Dobrodošla med nami!
leny
dobrodošla med odvisniki

reza
Pozdravljeni
Tudi jaz sem se predkratkim včlanla in kot vidim ste vesela družba.Upam da bomo večkrat skupaj klepetali.
zdenkah
Lepo se počutita med nami, odvisniki!![]()
![]()
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
