Končno mi je uspelo priti v vašo družbo.
Sem začetnica v vsem - mislim, na internetu, o kuhanju pa glede na mojo kilometrino že nekaj malega vem.
Lep pozdrav vsem!
Končno mi je uspelo priti v vašo družbo.
Sem začetnica v vsem - mislim, na internetu, o kuhanju pa glede na mojo kilometrino že nekaj malega vem.
Lep pozdrav vsem!
Pozdrav tudi od mene,dobrodošla nova članica odvisnikov.
lp goga
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.