grem drva žagat.pa lep pozdrav![]()
hmm
grem drva žagat.pa lep pozdrav![]()
hmm
Prov![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
tudi tebi ,lep pozdrav
Priden, take moške rabmo!![]()
![]()
![]()
| WRAN51 je napisal/a: |
| grem drva žagat.pa lep pozdrav[pingvin] hmm |
Wran51, hvala! Si me spomnil, da jih moram pri mojem "dobavitelju" naročiti za naslednjo zimo, ker ravno sedaj podira drevje.
CilaKhm ... v prenesenem pomenu (na kavču) ali v pravem??? Pa če ti zmanjka, se javi!
AtinaKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.