Nameravamo kupiti sedežno in v Quelle katalogu je kar nekaj cenovno ugodnih. Zanima nas, ali ima kdo izkušnje s kakovostjo sedežnih iz njihovega kataloga.
Hvala
eta
Nameravamo kupiti sedežno in v Quelle katalogu je kar nekaj cenovno ugodnih. Zanima nas, ali ima kdo izkušnje s kakovostjo sedežnih iz njihovega kataloga.
Hvala
eta
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.