Ali mi lahko kdo napiše, če obstaja kje tema, ki bi opisovala, kako lahko sama naredim vabila za prvo obhajilo? Sem že iskala, a kaj konkretnega nisem našla.
Hvala in lep popoldan!
Ali mi lahko kdo napiše, če obstaja kje tema, ki bi opisovala, kako lahko sama naredim vabila za prvo obhajilo? Sem že iskala, a kaj konkretnega nisem našla.
Hvala in lep popoldan!
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.