Indukcija gorenje

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4309

1. feb 2011 14:00

Pri nas imamo ploščo, ki ima dve indukcijski greli in dve high-light. Že od samega začetka mi je bilo žal, da nismo kupili štirih indukcij (se mi pa zdi, da je bil takrat na razpolago en sam model vseh štirih indukcij in ker je takrat potekal projekt  kompletne  obnove kuhinje, se finančno pač ni izšlo). Sedaj bo kmalu potekel petletni garancijski rok in v tem času nam je crknil en indukcijski grelec, ki pa so ga hitro menjali. Plošča je gorenjeva in smo z njo zadovoljni. Ko bo prišel čas menjave, se bom odločala na podlagi razpoložljivih sredstev - glede na to, da teta "roza" že občasno trka na vrata, bi bila zagotovo najbolj zaželjena funkcija proti prekipetju in pregretju.

rrr

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

1. feb 2011 14:00

Programer ja, kaj pa grafični oblikovalec? :)

Jaz osebno imam slabe izkušnje z najcenejšimi kosi bele tehnike, če je ogenj slab, je marsikaj težje skuhat, ali sem pa res tisti ki išče izgovore? Pa mogoče ne težje, ampak je z dobro opremo kuhanje večji užitek.

Commis débarrasseur

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

1. feb 2011 21:00

Koliko ti pomenijo funkcije SoftMelt, StayWarm ter NoLimits? To je razlika v ceni. PowerBoost in BoilControl imajo tudi cenejše verzije. 

Loni Makaroni

Nomen  

član od: 13.3.2012

sporočila: 135

11. mar 2015 21:42

Pozdravljeni, zanima me, če imate kaj izkušenj z Gorenjevo indukcijsko ploščo širine 90 cm? Obstajata dve, ena je bolj pravokotne oblike, druga bolj kvadratne - zanima me ta. Hvala in lp.

Nomen

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti