Moj vnukec se je v vrtcu učil to krasno pesmico. Sedaj pa ne zna vsega besedila, jaz, babi, pa sem že tudi pozabila kako gre.
Se jo kdo spomni?
ursula-ce
Moj vnukec se je v vrtcu učil to krasno pesmico. Sedaj pa ne zna vsega besedila, jaz, babi, pa sem že tudi pozabila kako gre.
Se jo kdo spomni?
ursula-ce
Tukaj je precej pesmi, če koga zanima.
http://www.narodne-pesmi.si/pesmi_besedila_pesem.php?id=145&mp3=1
Lijana
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.